Z satysfakcja informujemy, że od marca br. nasza Spółka rozszerza kompetencje swojego działania o usługę ewidencji jednoznacznych oznaczeń materiałów wybuchowych dostarczanych przez NITROERG SERWIS Sp. z o.o. Zgodnie z naszymi deklaracjami możliwości naszego systemu zapewnią Państwu realizację postanowień Dyrektywy 2008/43/WE w zakresie rejestracji, archiwizacji i udostępniania informacji o zakupionych i zużytych materiałach wybuchowych. Ponadto udostępniany system umożliwi Państwu dodatkowo kontrolę kosztów ponoszonych na zakup MW w układach dopasowanych do Waszych potrzeb.

Oferowany przez nas system ALFRED nie będzie od Państwa wymagał posiadania żadnych dodatkowych urządzeń: skanerów, kolektorów danych, dodatkowych komputerów i stacji dyskowych z archiwizacją danych. Jedynym elementem, jaki będzie wymagany to dowolny typ komputera, bądź dowolne urządzenie mobilne (smartfon, tablet) z dostępem do Internetu. Kwestię urządzeń skanujących nasza Spółka rozwiąże kompleksowo, za Państwa, na własny koszt, wyposażając swoje pojazdy do transportu MW klasy ADR w odpowiednie moduły. Idea naszego z Państwem współdziałania w zakresie ewidencji jednoznacznych oznaczeń MW opierać się będzie na zdalnym, zabezpieczonym hostingu danych (tzw. chmura). Gwarantujemy jednocześnie pełną dostępność do Waszych danych, ich archiwizację zgodnie z Dyrektywą, archiwizację papierową bądź na dowolnym nośniku danych wg Państwa życzenia.

 

Do pobrania deklaracja aktywacji konta w ALFRED 24. Wypełniony druk prosimy przesyłać faxem bądź mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.