Nasza Spółka jest wyspecjalizowanym podmiotem funkcjonującym od 15 lat na rynku dostaw materiałów wybuchowych, usług strzałowych i wiertniczo strzałowych. 

Posiadamy własną flotę specjalistycznych pojazdów, zgodnych z klasyfikacją ADR, umożliwiającą przewóz materiałów niebezpiecznych na terenie całego kraju. 

Jesteśmy w posiadaniu własnych składów MW w Wilkowie pod Złotoryją (woj. dolnośląskie) i w Woli Morawickiej (woj. świętokrzyskie) oraz dysponujemy składami MW w Krupskim Młynie i Bieruniu (woj. śląskie). 

Jesteśmy liderem w zakresie kompleksowej obsługi kopalń odkrywkowych pozyskujących bloki skalne w obszarze dostaw materiałów wybuchowych oraz usług strzałowych. 

Nasz potencjał techniczny, profesjonalna kadra inżynierska i wieloletnie doświadczenie zapewniają naszym Klientom pewność oraz bezpieczeństwo w pracach strzałowych i obsłudze obrotu materiałami wybuchowymi.

Działalność nasza opiera się na koncesji wydanej przez MSWiA nr B-001/2003 w zakresie wytwarzania i obrotu górniczymi materiałami wybuchowymi oraz obrotu górniczymi materiałami strzałowymi.

Jesteśmy podmiotem w 100% zależnym do NITROERG S.A. największego, polskiego producenta materiałów wybuchowych, środków inicjujących elektrycznych i nieelektrycznych oraz dodatków uszlachetniających do paliw płynnych.